• Nowy
  • Obecnie brak na stanie
Wiosenne warsztaty 27.04.24r, godz 11.00- 14.00
  • Wiosenne warsztaty 27.04.24r, godz 11.00- 14.00

Wiosenne warsztaty 27.04.24r, godz 11.00- 14.00

tag_faces 15 pkt w Programie Lojalnościowym
150,00 zł

Kochani fantastyczna oferta w naszym sklepie!

Voucher na warsztaty o wartości 150 zł, obejmujące spacer ziołowy z dyplomowanym fitoterapeutą, Edytą Zana oraz warsztaty dotyczące produkcji octów z materiałami w cenie, z pewnością przyciągnie wielu entuzjastów zielarstwa i zdrowego stylu życia.

Ilość
Obecnie brak na stanie

Spacer ziołowy z fitoterapeutą może być fascynującym doświadczeniem, pozwalającym uczestnikom na poznanie różnorodnych ziół, ich właściwości leczniczych oraz sposobów zbierania i wykorzystywania ich w codziennej pielęgnacji i kuchni.

Warsztaty dotyczące produkcji octów również zapewne będą ciekawym wydarzeniem, umożliwiającym uczestnikom naukę praktycznych umiejętności wytwarzania domowych octów z wykorzystaniem naturalnych składników. Dodatkowo, dostępność materiałów w cenie zapewnia uczestnikom pełną swobodę w eksperymentowaniu z różnymi smakami i aromatami octów.

To wyjątkowe połączenie edukacji, praktycznych umiejętności i przyjemnego spędzania czasu na świeżym powietrzu na pewno przyciągnie wielu zainteresowanych.

Voucher na takie warsztaty może być również doskonałym prezentem dla osób, które lubią eksplorować świat ziół i zdrowej żywności.

Brak recenzji użytkowników.

16 inne produkty w tej samej kategorii: